KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005085
nr 1300 5085
Håkan Engström
(1908-1987), Sverige
Oljemålning, Hövolmar. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 55x60 cm
Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:35:03
13/1 18:43:01
Håkan Engström
Läs mer om Håkan Engström